Sineklik Profilleri 28'lik seri

  • Anasayfa
  • Sineklik Profilleri 28'lik seri

Sineklik Profilleri 28'lik seri

Sineklik Profilleri 28'Lik Seri

Sineklik Profilleri 28'Lik Seri bazı mekanlarda özel olarak talep edilmekte olan bir üründür. Sineklik pencere, balkon ve cam balkon gibi kulanım alanlarında sinek ve aynı zamanda böceklerin içeriye girmesini engellemek maksadıylauygulanmaktadır. Uzun ömürlü ve bununla birlikte daha uzun süreli olması gerekçesiyle alüminyum sineklik en fazla talep edilmekte olan ürün olarak bilinmektedir. Alüminyum hafif olması ile bilinmesine rağmen özellik noktasında büyük bir avantaj bulundurmaktadır.

Alüminyum paslanma, küflenme,oksitlenme ve aynı zamanda değişen hava şartlarına karşı oldukça uzun ömürlü bir metal olarak kullanılmaktadır. Hafif olması pimapen ve aynı zamanda ahşap doğramalara yük binmesini aza indirmektedir ve kapı ve pencerelerin renklerine uyumlu hale gelmesiyle birlikte bir görüntü bütünlüğü oluşturmaktadır.

Ankara Sineklik Profilleri 28'Lik Seri

Ankara Sineklik Profilleri 28'Lik Seri noktasında zengin bir şehir değildir. Bu özellikteki sineklik çok fazla bir noktada bulunmamaktadır. Aldemir Alüminyum olarak sizlere birçok noktada toptan ve perakende olarak hizmet vermekte olduğumuz gibi bu alanda da istediğiniz tüm ürünlere zamanında ve en iyi koşullarda ulaşmanız mümkündür.

Sineklik Profilleri 28'Lik Seri Fiyatları

Sineklik Profilleri 28'Lik Seri Fiyatları değişkenlik gösterebilmektedir. İstenilen alana ve mekana göre bir takım fiyat farklılıkları olabilmektedir. Bu nedenle tam olarak ölçülerin belirtilmesinin arkasından uzman kadro tarafından sizlere en uygun fiyatlar sunulacaktır.